Ciekawa dekoracja okna, czyli rolety i plisy Weltex

plisa okno dachowe

Rolety okienne i plisy to dobry sposób na uatrakcyjnienie aranżacji okien w domu i mieszkaniu. Szeroka oferta sklepów internetowych pozwala dobrać odpowiedni typ, stylistykę i kolor rolety lub plisy okiennej. Sprawdź jaki produkt będzie odpowiedni dla Ciebie.

Firma Weltex to producent rolet, żaluzji, plis okiennych i moskitier z ponad 25-letnim stażem na rynku. Ogromne doświadczenie pozwala firmie oferować znakomitej jakości rolety, plisy i inne system przeciwsłoneczne pasujące do okien w domach, mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej. Firma oferuje nie tylko produkcję, ale także montaż swoich produktów.

Weltex działa na terenie Łodzi i okolic, a także w Zgierzu, Aleksandrowie Łódzkim, Konstantynowie Łódzkim, Brzezinie, Strykowie i okolicach. Oferuje możliwość zaprojektowania i dopasowania systemu do niemal każdego okna. Kontakt z firmą można nawiązać poprzez stronę internetową lub oficjalny fanpage na portalu Facebook.

Rolety, plisy, a może żaluzje?

W ofercie firmy znalazły się wysokiej jakości rolety, żaluzje, plisy i moskitiery. W zależności od umiejscowienia pomieszczenia względem mocy nasłonecznienia, wysokości mieszkania w bloku, a także stylu wystroju wnętrza i potrzebnych funkcji w ciągu dnia warto rozważyć odpowiedni dobór systemu przeciwsłonecznego. Katalog produktów w ofercie Weltex obejmuje:

  • żaluzje aluminiowe i żaluzje drewniane poziome,
  • rolety dzień noc materiałowe w prowadnicach,
  • rolety materiałowe z maskownicą Besta,
  • rolety rzymskie,
  • rolety wolnowiszące,
  • plisy do okien dachowych,
  • plisy do okien typowych,
  • moskitiery drzwiowe na zawiasach i przesuwne,
  • moskitiery okienna.

Warto postawić na coś oryginalnego

Rolety okienne i plisy to świetny sposób na nietypową aranżację okien. Są bardzo funkcjonalne, stosunkowo niedrogie, a ponadto oferowane w wielu wzorach i barwach. Różnorodne rolety okienne i plisy Weltex, które znajdziecie na stronie firmowej, to wiele interesujących modeli, z których każdy znajdzie coś dla siebie. Zaletą zakupu rolet czy okiennych plis na wymiar jest możliwość dopasowania ich stylu do najbardziej niecodziennej aranżacji mieszkania i domu, nawet przez bardzo wymagających projektantów wnętrz.

Rolety dzień i noc to rozwiązanie optymalne

Rolety dzień noc to bardzo popularny typ rolet. Jego cechą charakterystyczną są naprzemiennie ułożona kryjące i przezroczyste pasy. Rolety dzień i noc posiadają regulację, dzięki czemu możemy dowolnie je zasuwać i odsuwać. Pozwalają na ochronę przed przegrzaniem pomieszczenia bez konieczności zasłaniania całej szyby. Wpuszczają odpowiednią ilość naturalnego światła do pomieszczenia, a dodatkowo pozwalają odsłonić się, w razie chęci, od zbyt wścibskich sąsiadów.

Funkcjonalne plisy okienne

Plisy to typ rolety i budowie harmonijkowej, która szturmem zdobywa polskie domy i mieszkania. Jej specjalna konstrukcja umożliwia zakrywanie szyby i od góry, i od dołu, a także na środku. W ten sposób mamy pełną kontrolę nad przepuszczaniem światła do pomieszczenia, a jednocześnie jest w nim odpowiednio jasno, aby poczytać książkę, czy popracować przy komputerze. Zdecydowanie warto rozważyć ich zakup.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*