Z DATA ANALYTICS ZROZUMIESZ TABLEAU

Wdrażanie tableau

Informacje są wszędzie. Ilość dostępnych danych cyfrowych podwaja się co dwa lata i zmienia w sposób, w jaki żyjemy. Według IBM w 2012 roku codziennie generowanych było 2,5 miliarda gigabajtów (GB) danych. Magazyn Forbes natomiast twierdzi, że dane rosną szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Do 2020 roku na każdego człowieka na świecie będzie co sekundę tworzonych około 1,7 megabajtów nowych informacji. To sprawia, że niezwykle ważne jest, aby opanować przynajmniej podstawy analizy danych. W końcu w niej tkwi nasza przyszłość.

Analiza danych nie jest już praktyką niszową. W dzisiejszych czasach zarówno właściciele firm, jak i ich pracownicy potrzebują natychmiastowego dostępu do danych, aby szybko i świadomie podejmować ważne decyzje. Program TABLEAU sprawia, że każdy użytkownik płynnie może się nimi posługiwać. Najnowsza technologia pozwala każdemu mieć wgląd we wszystkie najpotrzebniejsze informacje. Poruszanie się po interfejsie jest proste dzięki szkoleniom Data Analytics, która oferuje warsztaty ze wdrażania oraz mentoring podczas samodzielnego wprowadzania w działalność firmy systemu TABLEAU: http://dataanalytics.pl/.

CZYM ZAJMUJE SIĘ ANALITYKA DANYCH?

Analiza danych to nauka, która bada surowe informacje w celu wyciągnięcia zawartych w nich wniosków. Jest to możliwe dzięki stosowaniu algorytmicznych lub mechanicznych procesów, które penetrują wiele zestawów danych, aby odnaleźć ważnie powiązania między nimi.

Tego typu oprogramowania wykorzystywane są w wielu branżach, aby umożliwić organizacjom i firmom podejmowanie lepszych decyzji, a także weryfikować i obalać istniejące w nich teorie i modele.

Głównym więc celem analizy danych jest przekształcenie ich w tak przejrzysty sposób, by można było odkryć zawarte w nich prawidłowości i wyciągnąć pożyteczne wnioski.

Szybka analiza, którą oferuje oprogramowanie TABLEAU, pozwala wszystkim pracownikom zobaczyć i zrozumieć generowane dane, które przedstawione są w prosty, komunikatywny sposób.

Cropped image of businessman reading news on laptop at office desk
Cropped image of businessman reading news on laptop at office desk

TABLEAU

Osoby korzystające z programu TABLEAU szybciej widzą i rozumieją dane, raporty i statystyki dzięki wyjątkowej, łatwej w użyciu technologii analizy wizualnej. Odkrywają kluczowe trendy i wartości, które przy użyciu typowych narzędzi Business Intelligence nie byłyby możliwe do wykrycia. Za pomocą kilku kliknięć mogą udostępniać internetowe pulpity nawigacyjne, raporty, grafiki i wykresy. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj na http://dataanalytics.pl/tableau/.

JAKIE SĄ EFEKTY KORZYSTANIA Z INTERAKTYWNEGO SYSTEMU, KTÓRY OFERUJE TABLEAU?

  • Lepsze i szybsze podejmowanie decyzji,
  • Odkrywanie nowych możliwości,
  • Zwiększenie przychodów,
  • Oszczędność wydatków,
  • Usprawnienie działalności firmy.

Nie ma potrzeby na korzystanie ze żmudnych i kosztownych projektów wdrożeniowych. Twoja organizacja może skorzystać z możliwości wizualizacji danych i raportowania TABLEAU już dziś. Szkolenia oferowane przez zespół DataAnalytics mogą w tym pomóc.

CO OFERUJE DATA ANALYTICS?

Data Analytics sp. z o.o. to polski partner TABLEAU, który zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem oprogramowania Tableau oraz oferuje szkolenia i warsztaty z zakresu obsługi oprogramowania. Pomoże ono firmie efektywnie analizować i kalkulować dane oraz tworzyć przejrzyste raporty umożliwiające sprawne i lepsze podejmowanie decyzji. Oferta szkoleniowa kierowana jest do wszystkich osób pracujących w działach sprzedaży, finansów, marketingu czy IT. Na warsztatach poznasz jak sprawnie operować systemem, tworząc efektywne wizualizacje, prezentacje oraz raporty. Wszystko to w prosty sposób wprowadzi w podstawy analizy danych oraz usystematyzuje wiedzę dotyczącą pracy w programie TABLEAU.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*