Kryptowaluta = pieniądz idealny?

Główną cechą kryptowaluty jest to, że działa jak wirtualna waluta. Jednym z jej zastosowań jest na przykład używanie jej jako środka płatniczego. Posiadacz takiej kryptowaluty przechowuje ją na swoim komputerze czy w aplikacji na telefonie, do której dostęp ma tylko on. Transakcje odbywają się elektronicznie – między nim, a kontrahentem. Kryptowaluty są niemożliwe do kopiowania, a także do ponownego wydawania. To wszystko dzięki unikalnym kodom, które są im nadawane.

Peer to peer – to technologia, za pomocą której odbywa się obrót kryptowalutami. Nie uczestniczy w nim system bankowy. Wszystko odbywa się elektronicznie, a transakcje nie są w żaden sposób nadzorowane. Nie ma możliwości blokady naszego konta, naszych środków nie zajmie też komornik, a także nikt nie będzie mógł poinformować organów skarbowych, jeśli będziemy chcieli sprzedać dużą ilość jednostek kryptowaluty. W większości krajów kryptowaluta nie jest uznawana za jednostkę walutową, środek płatniczy ani pieniądz elektroniczny.  Pozwala to na legalne tworzenie jednostek pieniężnych.

preloader_pictureDasCoin – nowa kryptowaluta

DasCoin pojawił się wśród kryptowalut w czerwcu 2016 roku. Założycielem tego projektu jest firma NetLeaders. Należy do niego już ponad 50 000 osób! Jest to hybrydowa kryptowaluta, która nie podlega żadnym bankom, które mogą manipulować stopami procentowymi i tym samym zwiększać i zmniejszać inflację.

Wydobywanie kryptowalut odbywa się za pomocą koparki kryptowalut (komputera lub karty graficznej) korzystając z mocy obliczeniowej dedykowanego sprzętu. Za możliwość użytkowania twojej koparki dostajesz kryptowalutę. Aby móc posiadać DasCoin musisz wykupić licencję na oprogramowanie wydobywające kryptowalutę dla ciebie. Ważną rolę odgrywa tu czas, ponieważ lepiej zdecydować się jak najszybciej, by mieć ułatwione wykopywanie. Dzięki temu zdobędziesz więcej środków.

Jeśli nurtują cię jakiekolwiek pytania związane z kryptowalutą DasCoin, zajrzyj na https://dascoingroup.com/strona/pomoc-faq-pytania-odpowiedzi-dascoin/. Zebraliśmy tam satysfakcjonujące odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Kryptowaluta = wolność

Powyższe rozważania doprowadziły nas do punktu, w którym możemy stwierdzić, że kryptowaluta powstała, by stworzyć przestrzeń wolną od wszelkiej kontroli instytucji finansowych, polityków i wielu innych. Ich obrót nie jest poddany kontroli – podlega jedynie zautomatyzowanym systemom elektronicznych zabezpieczeń.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, na czym polega i jak działa kryptowaluta, a w szczególności DasCoin – zapraszamy na naszą stronę internetową https://dascoingroup.com. Rozwiejemy wszelkie twoje wątpliwości. DasCoin jest uważana za „Kryptowalutę Zaufania”. Dzięki wielkiej społeczności, jaką tworzymy możemy stać się globalną i powszechną kryptowalutą na świecie. Zaufaj nam i ty!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*